O nás

Realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. jsme založili v roce 2001 a od té doby se specializujeme na nemovitosti k prodeji nebo pronájmu v Brně a Jihomoravském kraji. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu jsme kvalitním partnerem a prioritou pro nás vždy byl spokojený klient. Řada našich klientů jde s námi již mnoho let a většinu obchodů realizujeme na základě dobré zkušenosti.

Náš tým tvoří kvalifikovaní makléři s velkými zkušenostmi a znalostmi realitního trhu. Nehrajeme si na giganty a neslibujeme nemožné, jsme připraveni tvrdě pracovat a přesvědčit Vás o bezproblémovém a bezpečném procesu celého obchodního případu. Důvěřujete nám už 20 let! A za to Vám velmi děkujeme.

ACROSS HOME s.r.o. je společností pojištěnou vůči rizikům vyplývajícím z realitní činnosti –pojištění odpovědnosti realitních makléřů máme uzavřeno s Českou podnikatelskou pojišťovnou, a.s..

 

Ve spolupráci s advokátní kanceláří ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ PELÍŠEK, NAVRÁTIL & PARTNEŘI s.r.o. poskytujeme kvalitní advokátní služby včetně advokátní úschovy pojištěné na 100 mil. Kč.

A rádi pomáháme dobré věci, cítíme, že nemůžeme být neteční. Jsme partnerem Dobrého anděla a v minulosti jsme podpořili mnoho charitativních projektů.

Děláme to, co nás baví a naplňuje a to s čistým štítem, protože na slušnosti nám záleží.