PRODEJ POZEMKŮ O VÝMĚŘE 1.751 m2, ŽIDLOCHOVICE

cena:
612 850 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Židlochovice
plocha:
1 751 m2
evidenční číslo:
001171
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízíme Vám ke koupi pozemky o výměře 1.751 m2 v k.ú. Židlochovice. Pozemky leží na úbočí kopce Výhon, podél vede nezpevněná cesta - možnost příjezdu nebo parkování jen kousek od pozemků.

V katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako orná půda: 1.599 m2 a trvalý travní porost: 152 m2. Aktuálně byla z pozemků odstraněna většina náletových křovin. Dle ÚP se jedná o plochy Zz, tz. plochy zemědělské s tím, že podmíněně přípustná je výstavba stavby pro rodinnou rekreaci. Na pozemcích nejsou IS.

Přesné umístění: https://mapy.cz/s/genukarera.

Město Židlochovice je vzdáleno cca 20 kilometrů od Brna a disponuje veškerou občanskou vybaveností. Výhon je nejvyšší vrchol Dyjsko-svrateckého úvalu, je významný hlavně z hlediska botanického – na jeho území byl vyhlášen Přírodní park Výhon.

Cena: 350 Kč/m2 tz. 612.850 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 40.000 Kč plus DPH. K dispozici ihned.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
pozemek
podtyp nemovitosti:
zahrada
plocha:
1 751 m2
typ vlastnictví:
osobní
přístup k pozemku:
z veřejné komunikace
možno hypotéka:
Ne
elektřina na pozemku:
není
plyn:
není
kanalizace:
není
voda:
není

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel