VELKÁ ZAHRADA S MOŽNOSTÍ STAVBY K REKREACI, MIKULOV

cena:
Prodáno
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Mikulov
plocha:
1 082 m2
evidenční číslo:
001222
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • velká zahrada
  • možnost stavby k rekreaci
  • elektřina na hranici
  • příjezd autem až k pozemku

Tohle je prostě láska na první pohled! Máme pro vás velkou zahradu o celkové rozloze 1.082 m2 s možností stavby objektu k rekreaci. Pozemek je obklopený dalšími zahradami a má moc pěkný výhled na Mikulov a jeho okolí. Navíc se sem dostanete pohodlně autem.

Na zahradě najdete starší zděný objekt o zast. ploše 16 m2, který byl povolený, ale není zapsaný. Na hranici pozemku je vedení el. energie. Možnost výstavby objektu k rekreaci do velikosti 25 m2 zastavěné plochy.

Místo samotné vám nabízí spoustu možností pro výlety. Ať už samotný Mikulov, nedaleká Pálava nebo dvě velké obory, kterou jsou doslov na dosah od pozemku.

Cena: 1.190.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH tz. 71.995 Kč vč. DPH.

K dispozici ihned. Budu se těšit na osobní setkání.

typ nemovitosti:
pozemek
podtyp nemovitosti:
zahrada
plocha:
1 082 m2
typ vlastnictví:
osobní
přístup k pozemku:
z veřejné komunikace
možno hypotéka:
Ne
elektřina na pozemku:
na hranici
plyn:
není
kanalizace:
není
voda:
není

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel