VELKÁ ZAHRADA S PŘIPRAVENÝM PROJEKTEM NA ROZDĚLENÍ

cena:
7 990 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Břeclav
plocha:
7 150 m2
evidenční číslo:
001213
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Hledáte jedinečnou investiční příležitost v malebném prostředí Lednicko-valtického areálu? Pak je tato nabídka určena právě vám!

Nabízíme k prodeji rozlehlý pozemek o rozloze 7 150 m2 v klidné lokalitě nedaleko Mlýnského rybníku [běžně zvaného Apollo] a pouhý 1 km od Lednice.

Pozemek je připravený na rozdělení až pro 10 staveb nebo zařízení pro rekreaci a staveb nebo zařízení souvisejících, a to max. o jednom nadzemním podlaží, jednom podzemním podlaží a s využitým podkrovím a s tím, že celková zastavěná plocha všech nadzemních částí objektů jednoho stavebního souboru, vyšších než 2 m od nejvyšší úrovně přilehlého terénu, nepřesáhne 50 m2.

_ _ _ _

Oblast kolem Apolla mezi Lednicí a Břeclaví

Oblast kolem Apolla, kempu ležícího mezi Lednicí a Břeclaví, se pyšní malebnou přírodou a bohatou historií. Nachází se v srdci Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO.

Tato oblast je ideální pro milovníky turistiky a cyklistiky, jelikož je protkaná sítí značených tras, které vedou kolem rybníků, lesů a historických památek. Můžete navštívit Apollónův chrám, impozantní stavbu tyčící se nad Mlýnským rybníkem, nebo se vydat k Janohradu, romantické zřícenině gotického hradu.

Pro ty, co hledají relaxaci, je k dispozici kemp Apollo s možností ubytování v chatkách, stanech nebo karavanech. V kempu naleznete také občerstvení, gril a dětské hřiště.

Z Apolla je to jen kousek do Lednice a Valtic, dvou historických zámků, které tvoří srdce Lednicko-valtického areálu. V Lednici si můžete prohlédnout impozantní zámecký park s minaretem a akvaduktem, ve Valticích zase uchvátí honosný zámek s francouzskou zahradou.

Ať už se zajímáte o historii, přírodu nebo jen chcete relaxovat, oblast kolem Apolla vám má co nabídnout.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
pozemek
podtyp nemovitosti:
zahrada
plocha:
7 150 m2
typ vlastnictví:
osobní
přístup k pozemku:
ano
možno hypotéka:
Ne
elektřina na pozemku:
230 / 400V
plyn:
není
kanalizace:
není
voda:
vlastní studna

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel