STAVEBNÍ POZEMEK 1293 m², DAMNICE [okr. ZNOJMO]

cena:
2 490 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Damnice
plocha:
1 293 m2
evidenční číslo:
001224
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • klidné místo pro Vaše budoucí bydlení
  • ideální stavební pozemek
  • o rozloze 1293 m²
  • bydlení s veškerou občanskou vybaveností v dosahu

Hledáte klidné místo pro Vaše budoucí bydlení? Damnice Vám nabízí ideální kombinaci klidné venkovské atmosféry a dostupnosti veškeré potřebné infrastruktury.

Nabízíme Vám ke koupi ideální rovinatý stavební pozemek v malebné obci Damnice, nedaleko Znojma. Pozemek o rozloze 1293 m² se nachází v klidné části obce a nabízí dostatek prostoru pro Vaši vysněnou novostavbu. Díky své šířce 15 m a délce 85 m je ideální pro rodinný dům s prostornou zahradou.

Lokalita Damnice Vám zaručí klidné venkovské bydlení s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Mateřská školka s hřištěm se nachází přímo v obci, další obchody a služby naleznete v sousedních Jiřicích u Miroslavi [1 km]. Do Miroslavi je to 6 km, do Pohořelic 12 km a na hlavní silnici do Znojma 3 km.

Pozemek je rovinatý a dle územního plánu je určen pro plochy smíšené obytné venkovské. To umožňuje stavbu rodinného domu a př. menšího bytového domu nebo občanského vybavení. V blízkosti pozemku se nachází inženýrské sítě [elektřina, voda a kanalizace].

Cena: 2.490.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. K dispozici je ihned.

Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací a prohlídku nemovitosti! Budu se těšit na osobní setkání.
_ _ _ _ _

Parcela je vedena v tzv. zjednodušené evidenci sloučené do větších půdních celků. Skutečný průběh vlastnické hranice je zobrazen v bývalé pozemkové evidenci, tj. v grafickém přídělovém plánu, jehož kvalita a přesnost odpovídá době jeho vzniku. Vzhledem k rozdílnosti měřítek mapových podkladů [mapa KN je v měřítku 1:2880 a mapa grafického přídělového plánu je v měřítku 1:5000] nelze s definitivní přesností sdělit průběh vlastnické hranice parcely zjednodušené evidence nebo průběh hranice přesněji zakreslit do kopie katastrální mapy - Katastrální úřad vyhotovuje pouze Kopii katastrální mapy s orientačním zákresem stavu pozemkové držby. Pro přesnější geometrické a polohové určení nemovitosti bude ke dni prodeje vyhotoven geometrický plán, který bude sloužit jako podklad pro zápis do katastru nemovitostí.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
pozemek
podtyp nemovitosti:
stavbení bydlení
plocha:
1 293 m2
využití z hlediska ÚP:
,
typ vlastnictví:
osobní
přístup k pozemku:
z veřejné komunikace
možno hypotéka:
Ne
elektřina na pozemku:
v dosahu
plyn:
není
kanalizace:
v dosahu
voda:
v dosahu

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel