GARÁŽOVÉ STÁNÍ V NOVOSTAVBĚ - BRNO, UL. ŘÍČANSKÁ

cena:
399 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Říčanská, Brno
plocha:
13 m2
evidenční číslo:
001221
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Garážové stání ve 2.PP novostavby bytového domu v Brně na ul. Říčanská 970/23 – vjezd z ul. Křepelčí. Velikost garážového stání je cca 13 m2 - s šířkou 2.33 m až 2.5 m a délkou 5.35 m, osobní vlastnictví, pohodlný vjezd s dálkovým ovládáním, poplatky 617 Kč/měsíc.

Cena: 399.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 30.000 Kč plus DPH.

K dispozici do měsíce od úhrady. Budu se těšit na osobní setkání.

typ nemovitosti:
ostatní
podtyp nemovitosti:
garážové stání
plocha:
13 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
novostavba
PENB třída:
C - vyhovující
parkování:
garážové stání
výtah:
Ne

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel