LA STRACHEC: PRODEJ KOUZELNÉHO PENZIONU NA BŘEHU NOVOMLÝNSKÝCH NÁDRŽÍ

cena:
34 900 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Sklepní, Strachotín
plocha:
300 m2
evidenční číslo:
001236
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Hledáte investiční příležitost v srdci Moravy? Pak vám nabízíme k prodeji kouzelný rodinný penzion s pěti samostatnými apartmány ve vinařské obci Strachotín. Majitelé penzionu s láskou vybudovali kouzelné místo s nezapomenutelnou atmosférou, které si vaši hosté zamilují. Ať už budou chtít trávit čas venku na terase nebo uvnitř v komfortně vybavených apartmánech, všude se setkají s krásnými detaily, kvalitními materiály a okouzlujícím výhledem na hladinu Novomlýnských nádrží a na Pálavu.

Penzion se nachází na pozemku o rozloze 1005 m² v klidné části obce, obklopený malebnou krajinou a vinicemi. Klidné prostředí naruší jen občasný průjezd cyklistů, čímž je zaručena dokonalá atmosféra pro relaxaci a odpočinek.

Penzion má kapacitu 16 lůžek a skládá se ze 3 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových apartmánů. Každý apartmán je vybaven v jiném stylu, ale všechny spojuje přímořská atmosféra a spousta středomořských rostlin na terase, která je ideální pro posezení u odpoledního drinku nebo večerní grilování.

Kromě apartmánů penzion nabízí samostatnou recepci, skladové prostory a společný prostor, kde se podávají skvělé snídaně. Ze společného prostoru je také přístup do nádherného vinného sklepa, kde se hosté mohou scházet k degustaci nejen moravských vín. Pro cyklisty je k dispozici kolárna.

Penzion se těší velké popularitě mezi turisty z České republiky, Slovenska, Rakouska i Německa. O jeho vynikající kvalitě a skvělé pověsti svědčí např. hodnocení 9,4 na Booking.com nebo hodnocení na Amazing Places.

Hledáte investiční příležitost s jistým výnosem v krásném prostředí? Pak je pro Vás tento rodinný penzion ve Strachotíně ideální volbou.

Cena: 34.900.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 2.5% plus DPH. V ceně je téměř všechno vybavení.

Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací a prohlídku nemovitosti! Budu se těšit na osobní setkání.

_ _ _

Pálava a Novomlýnské nádrže: ráj pro milovníky vína, turistiky a cyklistiky

Hledáte klidné místo pro svůj penzion v srdci Moravy, obklopené malebnou krajinou a s bohatou nabídkou aktivit pro turisty i cyklisty? Pak je pro vás ideální oblast Pálavy a Novomlýnských nádrží.

Pálava, zapsaná na seznamu UNESCO, je proslulá svými vápencovými skalami, vinicemi a malebnými vesničkami. Nabízí nespočet turistických tras a cyklostezek, které vedou úchvatnou krajinou a vinnými sklípky.

Proč si vybrat tuto oblast pro svůj penzion:

1] Jedinečná lokalita: Pálava a Novomlýnské nádrže patří k nejkrásnějším oblastem České republiky a nabízí širokou škálu aktivit pro turisty i cyklisty.
2] Velký turistický ruch: oblast je každoročně navštěvována tisíci turistů, takže se můžete těšit na stálý zájem o ubytování.
3] Možnost rozvoje: v oblasti se neustále rozvíjí turistická infrastruktura a přibývá nových aktivit, takže máte možnost rozšířit nabídku svého penzionu o další služby.
4] Klidné prostředí: i přes velký turistický ruch si tato oblast zachovává svůj klidný charakter a nabízí ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Video prohlídka

Virtuální 3D prohlídka

typ nemovitosti:
komerční
podtyp nemovitosti:
penzion
plocha:
300 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
po rekonstrukci
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
venkovní stání
výtah:
Ne
sklep:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel