NA SAMOTĚ U LESA - RODINNÝ DŮM MARTINICE

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
vč. provize RK
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Martinice
dispozice:
5+1
plocha:
180 m2
evidenční číslo:
SE1202
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Rodinný dům o celkové vnitřní ploše téměř 180 m2 leží na samotě nad vodní plochou a na pozemku o rozloze 8.367 m2 - z toho zastavěná plocha domu 227 m2 a další části tvoří les, louka a orná půda. Jedná se o 1-podlažní zděný dům o dispozici 5+1 s dvojgaráží.

Vlastní zdroj pitné vody [silný přítok i pro př. komerční využití nebo chov zvířat], elektřina 220/380V, odpad septik. Topení podlahové a krbová kamna na pelety připojená do ústředního topení.

Ze vstupní chodby se dostanete přímo do dvojgaráže cca 40 m2 a do obývacího pokoje s krbovými kamny 25,7 m2, na který navazuje chodba se samostatným vstupem do čtyř pokojů a dvou koupelen, a také vstup do kuchyně se spižírnou.

Polovina domu je orientována na jihozápad s výhledem na vodní hladinu nádrže, která je ve vlastnictví povodí Moravy a byla kompletně revitalizována v minulém roce.

Martinice leží pouhé 4km od Velkého Meziříčí, kde je také exit na D1 - což zaručuje výbornou dostupnost - kompletní občanská vybavenost jako například restaurace, potraviny, školu či zámek. V okolí naleznete několik turistických i cyklistických tras a pro milovníky lyžování Fajtův kopec pouhé 3 km od domu. Přímo v obci BUS i vlak.

Cena: 13.400.000 Kč vč. provize RK.

Toto místo si každý zamiluje, okamžitě vyvolá pocit naprostého klidu a budete si zde užívat jen pocity svobody a volnosti - ideální místo pro stálé bydlení, rekreaci nebo také komerční využití.

Těším se na Vás na prohlídce!

Video prohlídka

Virtuální 3D prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
samostatný
dispozice:
5+1
plocha užitná:
180 m2
plocha parcela:
8 367 m2
plocha zastavěná:
227 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
garáž
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
sklep:
Ne
možno hypotéka:
Ne
plyn:
není
voda:
vlastní studna
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel