PROSTORNÝ RODINNÝ DŮM K BYDLENÍ I PODNIKÁNÍ S KRÁSNOU ZAHRADOU [A DALŠÍM STAVEBNÍM MÍSTEM] - KURDĚJOV

cena:
14 990 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Kurdějov
dispozice:
4+2
plocha:
200 m2
evidenční číslo:
001234
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Hledáte klidné bydlení s velkým pozemkem na krásném místě? Pak pro vás máme ideální nabídku prostorného rodinného domu s velkým pozemkem v obci Kurdějov, okres Břeclav.

Dům nabízí ideální bydlení pro ty, kteří hledají klid a pohodu venkova – a současně nabízí i využití pro podnikání [např. menší vinařství, ubytování]. Dalším plusem je možnost samostatného stavebního pozemku cca 1.500 m2.

V domě byla zahájena rekonstrukce s tím, že budoucí dispozice domu byla navržena jako 4+2, což lze jednoduše změnit, s užitnou plochou cca 200 m2. Kompletně nová střecha v krovů nebo břidlice, část. zateplená přírodní izolací, rozvody, část. nová okna apod. Dům není podsklepený. Vytápěný může být plynem s tím, že v návrhu byla i krbová kamna, všechny IS u domu a nebo v dosahu.

Celková plocha pozemku 3.501 m², rovinatý terén, na pozemku se nachází ovocný sad, zeleninová zahrada a dva vinné sklepy.

Zajímavá je možnost oddělení druhého stavebního pozemku o rozloze cca 1.500 m2.

Dům se nachází v obci Kurdějov, která je vzdálená pouhé 4 km od Hustopečí a také od sjezdu z dálnice D2 [tz. na okraji Brna jste do 20 minut]. V okolí je mnoho turistických a cyklistických tras.

Cena: 14.990.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 3% plus DPH. Těším se na Vás na prohlídce!

_ _ _ _ _

Kurdějov - skrytý klenot jižní Moravy.

Uprostřed malebných kopců a vinic se rozprostírá tato okouzlující vesnička, která si vás podmaní svým poklidným tempem života a srdečnou atmosférou. Projděte se po dlážděných uličkách, obdivujte historické domy a vnímejte kouzlo starých časů.

Historie sahající staletí zpátky:

Kurdějov se pyšní bohatou historií sahající až do 13. století. Svědky minulosti jsou zdejší památky, jako je kostel svatého Martina z Tours s gotickou věží a barokní kaple sv. Jana Nepomuckého. Pro milovníky historie je tu i muzeum s expozicí o životě na vesnici v minulosti.

Víno a gastronomie:

Jižní Morava je proslulá svými vínami a Kurdějov není výjimkou. Navštivte některý z místních vinařských sklípků a ochutnejte lahodná vína z hroznů pěstovaných na svazích okolních kopců. Pochutnejte si také na tradičních českých specialitách v útulných hospůdkách a restauracích.

Aktivní dovolená i relaxace:

Kurdějov a jeho okolí nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou. Prozkoumejte krásy zdejší krajiny na cyklostezkách a turistických trasách, které vedou malebnými údolími a vinicemi. V létě se můžete osvěžit v koupališti nebo se vydat na výlet do nedalekého Mikulova či Lednice. A pokud toužíte po relaxaci, dopřejte si odpočinek v lázních Hodonín, které se nachází jen pár kilometrů odtud.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
samostatný
dispozice:
4+2
plocha užitná:
200 m2
plocha parcela:
3 501 m2
plocha zastavěná:
177 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
před rekonstrukcí
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
venkovní stání
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ne
plyn:
zaveden
kanalizace:
na hranici
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel