NA SAMOTĚ U LESA - RODINNÝ DŮM LETOVICE-JASINOV [okr. Blansko]

cena:
Prodáno
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Letovice
dispozice:
3+1
plocha:
100 m2
evidenční číslo:
001194
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Hledáte dům téměř na samotě k bydlení nebo k rekreaci? Navíc s vlastním lesem a chatou pro návštěvy? Tohle Vám nabídne rodinný dům v Letovicích-Jasinově! Toto místo si ihned zamilujete.

Rodinný dům se zastavěnou plochou 157 m2 stojí na vlastním pozemku o celkové rozloze 3.052 m2, jehož podstatná část je zalesněná a upravená - další části tvoří zahrada. Jedná se o 1-podlažní dům, část. podsklepený, se čtyřmi pokoji a hospodářskými místnostmi.

Ze vstupní chodby se dostanete přímo na zahradu a nebo do dvou kuchyní, na které vždy navazuje další místnost Ze dvora je vstup do hospodářských staveb. V domě je vlastní zdroj vody, elektřina, odpad septik. Topení krbovými kamny.

Hlavní objekt je zkolaudován jako rodinný dům, což má výhody nejen při koupi a financování, ale i možnost trvalého pobytu, doručování poštou, odvoz odpadu apod.. Výhodou jsou také nízké měsíční náklady.

Jasinov je jednou z částí města Letovice, které leží v údolí řeky Svitavy asi 40 km severně od Brna. Jednou z významných památek Letovic je zámek, který byl postaven v renesančním stylu v 16. století. Do Jasinova se dostanete také IDS s rychlým spojením jak do Boskovic, tak do Brna.

Cena: 3.890.000 + odměna realitní kanceláře ve výši 4.5% plus DPH.

Těším se na Vás na prohlídce!

_ _ _ _

Letovice jsou také známé díky své tradici ve sklářském průmyslu. Místní sklárna se specializuje na výrobu ručně foukaného sklářského zboží, které je vyhledávané jak na domácím, tak na zahraničním trhu. Letovice jsou aktivním městem s bohatým kulturním a sportovním životem. Každoročně se zde konají různé kulturní akce, jako jsou trhy, festivaly a koncerty. Město má také rozsáhlou sportovní infrastrukturu, včetně sportovního areálu, tenisových kurtů, fotbalových hřišť a dalších sportovišť.

Letovice jsou také výchozím bodem pro turisty, kteří chtějí poznat okolní krásy a přírodní atrakce, jako je Moravský kras nebo Přírodní park Rychlebské hory.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
samostatný
dispozice:
3+1
plocha užitná:
100 m2
plocha parcela:
3 052 m2
plocha zastavěná:
157 m2
konstrukce budovy:
smíšená
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
venkovní stání
výtah:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano
plyn:
není
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel