RODINNÝ DŮM 5+KK S VELKOU ZAHRADOU A KRÁSNÝM VÝHLEDEM, KANICE [POUZE 10 MIN. OD BRNA]

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 2,5% plus DPH
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Kanice
dispozice:
5+kk
plocha:
227,3 m2
evidenční číslo:
001190
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • prostorný dům
  • krásný výhled
  • velká zahrada
  • možnost sam. bytové jednotky v přízemí

Nabízíme k prodeji zajímavý rodinný dům se zahradou v Kanicích – pouze 10 min. od Brna. Výhodou tohoto domu je jeho prostornost, krásný výhled, velká zahrada a nebo možnost sam. bytové jednotky v přízemí.

Rodinný dům je novostavba z roku 2014 o dispozici 5+KK. V 1.NP o rozloze 87,6 m2 je zádveří s přístupem do dalšího podlaží a dále prostorná garáž, technická místnost a upravený prostor se samostatným vstupem, který má svoji koupelnu s WC – a může být využíván např. jako fitness nebo také jako samostatný byt 1+KK.

Ve 2.NP o rozloze 82,9 m2 je velký obývací pokoj s kuchyní o rozloze 44 m2, kterému dominuje nadčasová kuchyňská linka, která je vč. spotřebičů součástí prodeje. Prostor působí velmi příjemně i díky krbu a je zde také vchod na terasu a dále do zahrady. Na tomto podlaží je dále ložnice, koupelna a sam. WC. Ve 3.NP o rozloze 56,8 m2 jsou dva pokoje – aktuálně dětské pokoje – a koupelna a další sam. WC.

Při výstavbě byl kladen důraz na kvalitu použitých materiálů. Dům má ústřední vytápění plynovým kotlem, plastová okna, dveře s obložkovou zárubní, masivní dřev. nášlapy na schodišti, ventrální vysavač Husky apod..

Pozemky mají celkem 594 m2, jsou orientovány na jih, jsou udržované, s pergolou na grilování a posezení, prostorem pro bazén a samostatným vstupem okolo domu.

Kanice jsou jedna z nejzajímavějších lokalit na sever od Brna, leží v lesích Drahanské vrchoviny na hranici Moravského krasu a žije zde přibližně 1 100 obyvatel. Pouze 200 m od domu je MS a ZŠ – až do 9. třídy – nebo zastávka IDS. V nedalekých Bílovicích nad Sv. jsou obchody, kavárna nebo lékaři. V okolí Kanic je spousta možností pro pěší nebo cyklovýlety.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
řadový
dispozice:
5+kk
plocha užitná:
227,3 m2
plocha parcela:
594 m2
plocha zastavěná:
117 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
novostavba
PENB třída:
C - vyhovující
parkování:
garáž
výtah:
Ne
terasa:
Ano
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ano
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano
plyn:
zaveden
kanalizace:
městská
voda:
vodovod
rok výstavby:
2014

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel