VÍCEBYTOVÝ RODINNÝ DŮM S VELKOU ZAHRADOU, BRNO – ŽABOVŘESKY, UL. KRÁLOVOPOLSKÁ

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 2,5 % plus DPH
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Královopolská, Brno
dispozice:
větší než 9+2
plocha:
350 m2
evidenční číslo:
001169
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Hledáte vícegenerační bydlení? Nebo investici do nemovitosti na pronájem? A nebo jen velký dům se zahradou? Potom Vás musí zaujmout velmi pěkný vícebytový rodinný dům v Brně – Žabovřeskách na ul. Královopolská. Jedná se o jednu z nejlepších lokalit v Brně.

Výhodou tohoto domu jsou tři oddělené bytové jednotky s možností disp. změny až na sedm bytových jednotek! Celková výměra domu je 350 m2, velký a krásný pozemek má rozlohu 800 m2 a v okolí je kompletní občanská vybavenost.

V 1.NP jsou dvě garáže 25 a 15,8 m2, sklady apod.. Ve 2. a 3.NP je vždy bytová jednotka o dispozici 4+1 a rozloze 87,6 m2, v každém podlaží jsou 3 samostatné vstupy, díky kterým ho lze rozdělit na dvě až tři bytové jednotky. Ve 4.NP je půdní vestavba o dispozici 3+KK a rozloze 58,7 m2 + terasa 9 m2. Rodinný dům byl postaven ve 30. letech, vestavba byla vybudována před 15 lety.

Za domem je dvůr, technická budova s menším sklepem a nádherná zahrada se vzrostlými stromy. Zahrada je svojí velikostí ideálním místem pro odpočinek, pro bazén, zahradní domky pro děti apod.. Možnost přístupu ze zadní části tz. zahradou.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: obchody, základní i mateřská škola, zastávka MHD 150 m se spojem přímo do centra. Z domu je to jen kousek do přírody např. na Palackého vrch, letiště Medlánky nebo si můžete zasportovat v nedalekém sport. areálu U hrocha.

Přijďte se podívat osobně a zamilujete se. Brzy na viděnou.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
řadový
dispozice:
větší než 9+2
plocha užitná:
350 m2
plocha parcela:
800 m2
plocha zastavěná:
127 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
F - velmi nehospodárná
parkování:
garáž
výtah:
Ne
terasa:
Ano
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ano
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano
plyn:
zaveden
kanalizace:
městská
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel