RODINNÝ DŮM NEDALEKO CENTRA K BYDLENÍ NEBO REKREACI - MIKULOV [okr. Břeclav]

cena:
4 990 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Wolkerova, Mikulov
dispozice:
2+1
plocha:
60 m2
evidenční číslo:
001223
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízíme menší rodinný dům v Mikulově na ul. Wolkerova. Výhodou tohoto domu je blízkost centra, možnost vlastního parkování nebo krásný výhled na Sv. kopeček.

Aktuální dispozice je 2+1 + možnost půdní vestavby, zastavěná plocha cca 72 m2, samostatně stojící garáž/dílna se zast. plochou cca 29 m2, dům není podsklepený, pozemek celkem 177 m2, dům je vhodný k rekonstrukci př. dostavbě obytného podkroví, napojený na vodu, kanalizaci, el. energii a plyn

V blízkosti je kompletní občanská vybavenost: obchody, základní i mateřská škola, pošta několik restaurací - do centra Mikulova pouze 5 min. pěšky.

Cena: 4.990.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 4,5% plus DPH.

Těším se na Vás na prohlídce!

_ _ _

Mikulov: Klenot Pálavy

Mikulov, malebné město na úpatí Pálavy, uchvátí každého návštěvníka svou krásou, bohatou historií a jedinečnou atmosférou. Město se pyšní impozantním zámkem, který se tyčí nad historickým centrem s náměstím a uličkami.

Zámek Mikulov:

Dominantou Mikulova je bezpochyby majestátní barokní zámek, dříve sídlo Dietrichsteinů. Jeho honosné interiéry, rozsáhlé zámecké zahrady a úchvatný výhled z terasy na Pálavu a Svatý kopeček z něj dělají jeden z nejkrásnějších zámků v České republice.

Historické centrum:

Projděte se po historickém centru Mikulova a nechte se okouzlit malebnými uličkami s renesančními a barokními měšťanskými domy. Navštivte náměstí, kde se nachází Dietrichsteinská hrobka, unikátní barokní památka s bohatě zdobenými sarkofágy.

Svatý kopeček:

Nad Mikulovem se tyčí Svatý kopeček, poutní místo s barokní kaplí sv. Sebastiána a Křížovou cestou. Z vrcholu kopce se vám naskytne úchvatný panoramatický výhled na Mikulov, Pálavu a okolní krajinu.

Vinařství:

Mikulov a jeho okolí je proslulé vinařstvím. Navštivte některý z vinařských sklepů a ochutnejte lahodná vína z Pálavy. Můžete se také vydat na vinařskou stezku a prozkoumat malebné vinice a vinohrady.

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
řadový
dispozice:
2+1
plocha užitná:
60 m2
plocha parcela:
177 m2
plocha zastavěná:
72 m2
konstrukce budovy:
smíšená
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
před rekonstrukcí
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
garáž
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ne
sklep:
Ne
možno hypotéka:
Ano
plyn:
zaveden
kanalizace:
městská
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel