RODINNÝ DŮM S DÍLNOU A ZAHRADOU, BŘECLAV - POŠTORNÁ, UL. HAVLÍČKOVA

cena:
Prodáno
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Havlíčkova, Břeclav
dispozice:
2+1
plocha:
95 m2
evidenční číslo:
001183
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • možnost půdní vestavby
  • velmi pěkná zahrada
  • naprosté soukromí
  • kompletní občanská vybavenost v okolí

Nabízím rodinný dům s dílnou a zahradou v Břeclavi – Poštorné na ul. Havlíčkova. Výhodou tohoto domu je možnost půdní vestavby, velmi pěkná zahrada, naprosté soukromí nebo kompletní občanská vybavenost v okolí a bezproblémové parkování před domem.

Aktuální dispozice je 2+1 + pracovna, průjezd/garáž, veranda s posezením a hospodářské stavby, užitná plocha cca 95 m2, velký obývací pokoj, samostatná kuchyně, ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Dům není podsklepený [pod hosp. stavbou je sklep cca 5 m2 - ideální na ovoce a zeleninu ze zahrady], plocha pozemku 587 m2, bezproblémové parkování, vlastní studna s dostatkem vody!

Dům je v udržovaném původním stavu, napojený na všechny IS, vytápěný plyn. kotlem a krbovými kamny. Směrem do zahrady je přistavěna pracovna/dílna a hospodářské stavby – kůlna, sklad apod., které jsou část podsklepené. Na zahradě je několik ovocných stromů, nabízí úplné soukromí na okraji zástavby a ze zahrady je vidět i hlavní dominanta Poštorné – kostel Navštívení Panny Marie.

V okolí domu je kompletní občanská vybavenost: obchody 200 m, základní i mateřská škola, pošta nebo několik restaurací. Zastávka BUS 300 m se spojem do centra nebo na vlakové nádraží. Do Brna dojedete za 45 minut, do Hodonína nebo do Mikulova za 25 minut.

Cena: 4.490.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 3.5% plus DPH - zahrnuje poplatky spojené s koupí nemovitostí vč. smluvní dokumentace a advokátní úschovy.

Těším se na Vás na prohlídce.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
řadový
dispozice:
2+1
plocha užitná:
95 m2
plocha parcela:
587 m2
plocha zastavěná:
150 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
udržovaný původní stav
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
garáž
výtah:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ano
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano
plyn:
zaveden
kanalizace:
městská
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel