KRÁSNÁ ZAHRADA S CHATOU K REKREACI, STŘELICE - RADOSTICE [POUZE 15 MIN. NA OKRAJ BRNA]

cena:
Rezervace
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Střelice
dispozice:
2+1
plocha:
53 m2
evidenční číslo:
001214
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • velká zahrada
  • pouze 15 min. na okraj Brna
  • výhled
  • elektřina i voda na pozemku

Hledáte místo kousek od Brna, kde byste si mohli odpočinout nebo zajet s dětmi? Hledáte místo s velkou zahradou a výhledem? Tak právě pro vás mám krásnou zahradu s chatou k rekreaci a rájem pro děti ve Střelicích – pouze 15 min. na okraj Brna.

Jedná se o svažitý pozemek o rozloze 759 m2, chata je o dispozici 2+1 + veranda s celkovou plochou 53 m2 – obývací pokoj 21 m2, ložnice 9 m2, kuchyně 11 m2, veranda, suché WC a sklad na nářadí.

Ihned u chaty je nová krytá terasa s krásným výhledem do okolí, kde můžete posedět společně s přáteli. Za chatou je menší sklípek ve svahu. Chata je napojená na elektřinu a vodu, suché WC. Vytápění krbovými kamny.

Pokud máte rádi aktivnější odpočinek, tak máte k dispozici sklad pro nářadí, sekačku apod. – na pozemku jsou vzrostlé stromy, keře, záhony plné květin a ve spodní části můžete mít zahradu pro pěstování zeleniny, bylinek apod.. Na zahradě je také ohniště.

Lokalita je velmi dobře dostupná z Brna přes obec Radostice. Standardně je příjezd a parkování cca 200 m od chaty, v případě potřeby možnost příjezdu až k ní.

Cena: 2.490.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. K dispozici ihned. Budu se těšit na osobní setkání.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
chata
dispozice:
2+1
plocha užitná:
53 m2
plocha parcela:
759 m2
plocha zastavěná:
57 m2
konstrukce budovy:
dřevostavba
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
není
výtah:
Ne
terasa:
Ano
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ano
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ne
kanalizace:
není
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel