VELKÁ ROVINATÁ ZAHRADA S CHATKOU - MIKULOV

cena:
2 099 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Mikulov
dispozice:
1+kk
plocha:
13 m2
evidenční číslo:
001219
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Máme pro vás velkou zahradu o celkové rozloze 997 m2 s chatkou v Mikulově. Pozemek je obklopený dalšími zahradami, takže je ideální pro všechny, kteří si chtějí užívat klid a odpočinek. Na pozemek se dostanete pohodlně autem po asfaltové komunikaci, parkovat můžete přímo u pozemku.

Chatka v přední části pozemku je zděná a část. podsklepená, zastavěná plocha 13 m2, uvnitř kuchyňka, místo na sezení nebo přespání a vedle chatky je terasa s krbem a pergolou, přímo u chatky je tzv. kolna. Elektřina je na hranici pozemku.

Na zahradě najdete dětský zahradní domek nebo zahradní posezení, kde můžete posedět společně s přáteli. Místo samotné vám nabízí spoustu možností pro výlety. Ať už samotný Mikulov, nedaleká Pálava nebo dvě velké obory, kterou jsou doslov na dosah od pozemku.

Cena: 2.099.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. Zahrada je k dispozici od 1.9.2024.

Budu se těšit na osobní setkání.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
chata
dispozice:
1+kk
plocha užitná:
13 m2
plocha parcela:
997 m2
plocha zastavěná:
13 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
u domu
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ano
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ne
voda:
není
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel