BYT 2+1 S BALKONEM A KOMPLETNÍ VYBAVENOSTÍ V OKOLÍ - UL. PRAŽSKÁ SÍDL., ZNOJMO

cena:
Prodáno
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Pražská sídl., Znojmo
dispozice:
2+1
plocha:
53,3 m2
evidenční číslo:
001210
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • kompletní občanská vybavenost
  • nízké náklady
  • výborná dostupnost autem i MHD
  • kousek na kolo nebo do přírody
  • prostorné pokoje

Hledáte prostorný byt 2+1, který vám nabídne něco navíc? Třeba klidnou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností? Máte ho mít! Dalšími výhodami tohoto bytu jsou nízké náklady, výborná dostupnost autem i MHD, kousek na kolo nebo do přírody nebo prostorné pokoje.

Užitná plocha bytu 53,3 m2 + balkón, dispozice 2+1, na podlaze obytných místností parkety. Jedná se o předposlední 3.NP bez výtahu, sklep je v 1.PP.

Byt má plastová okna, dům je kompletně zateplený. Skutečné náklady se pohybují do 4.000 Kč/měsíc!

V okolí bytového domu je kompletní občanská vybavenost vč. supermarketu, několika restaurací nebo školy a školky. Výborná dostupnost autem, MHD pouze 6 min. do centra, dobré parkování. Jen kousek od domu vede několik cyklostezek a stezek pro pěší.

Cena: 2.350.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. K dispozici ihned. Budu se těšit na osobní setkání!

_ _ _

Znojmo je historické město ležící v blízkosti českých hranic s Rakouskem. Město je známé svou bohatou historií, krásnou architekturou a vynikajícími víny.

Pokud se rozhodnete žít v Znojmě, budete mít přístup ke všem potřebným službám a zařízením, jako jsou obchody, školy, nemocnice, sportovní areály a kulturní akce. Město také nabízí příjemné prostředí pro procházky a relaxaci v okolní přírodě.

Celkově lze říci, že Znojmo je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a příjemné město s bohatou historií a kulturou a zároveň dostatečnou dostupností veškerých služeb.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
byt
dispozice:
2+1
plocha obytná:
53,3 m2
patro:
2. patro
konstrukce budovy:
smíšená
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
C - vyhovující
parkování:
u domu
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ano
lodžie:
Ne
zahrada:
Ne
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel