BYT 1+KK VE VÝBORNÉ LOKALITĚ - HALASOVO NÁMĚSTÍ, BRNO

cena:
Prodáno
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Halasovo náměstí, Brno
dispozice:
1+kk
plocha:
23,4 m2
evidenční číslo:
001206
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • kompletní občanská vybavenost
  • nízké náklady
  • výborná dostupnost autem i MHD
  • kousek na kolo nebo do přírody
  • vlastní sklep na patře

Hledáte menší byt jako své první bydlení nebo jako investici? Nabízíme 1+KK ve výborné lokalitě s kompletní občanskou vybaveností! Dalšími výhodami tohoto bytu jsou nízké náklady, výborná dostupnost autem i MHD, kousek na kolo nebo do přírody, vlastní sklep nebo volný výhled do krajiny!

Užitná plocha bytu 23,4 m2, dispozice 1+KK, na podlaze renovované parkety. Jedná se o předposlední 12.NP s výtahem, sklep na stejném podlaží. Přímo nad bytem jsou pouze ateliéry, které plochou nad byt nezasahují tzn. bydlení jako v posledním podlaží bez hluku od sousedů!

Byt. dům má plastová okna a je kompletně zateplený. Měsíční náklady: 3.966 Kč + el. energie.

V okolí bytového domu je kompletní občanská vybavenost vč. supermarketu, polikliniky, restaurace, několika kaváren nebo plaveckého bazénu. Výborná dostupnost autem, MHD pouze 12 min. do centra. Jen kousek od domu vede několik cyklostezek a stezek pro pěší – jedná se o nejzelenější část Brna s kvalitním urbanistickým řešením celého sídliště.

Cena: 2.490.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. K dispozici ihned.

Budu se těšit na osobní setkání!

Video prohlídka

typ nemovitosti:
byt
dispozice:
1+kk
plocha obytná:
23,4 m2
plocha užitná:
23,4 m2
patro:
12. patro
konstrukce budovy:
panel
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
velmi dobrý
PENB třída:
C - vyhovující
parkování:
u domu
výtah:
Ano
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ne
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel