PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 2+1 - BRNO, UL. KOŽELUŽSKÁ

cena:
14 900 Kč/měs
poznámka k ceně:
+ záloha na služby 4.165 Kč/měsíc [plus 335Kč/měsíc za každou další osobu]
typ zakázky:
pronájem
lokalita:
Koželužská, Brno
dispozice:
2+1
plocha:
68,6 m2
evidenční číslo:
071193
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízím pronájem prostorného bytu 2+1 - Brno, ul. Koželužská. Určitě oceníte prostornost bytu, dostupnost do centra nebo možnost vlastního parkování.

Celková plocha bytu 68.6 m2, 2.NP, kuchyňská linka vč. trouby, sporáku, myčky a lednice. V domě rozvody pevného internetu.

Výborná poloha v blízkosti centra – pouze dvě zastávky MHD, potraviny pouze 100 m od domu, kousek na procházky nebo na kolo kolem řeky Svitavy.

Nájemné 14.900 Kč/měsíc + záloha na služby 4.165 Kč/měsíc [plus 335Kč/měsíc za každou další osobu], kauce 19.000 Kč a odměna realitní kanceláře 18.029 Kč vč. DPH. Byt má vlastní měření.

IHNED k dispozici.

typ nemovitosti:
byt
dispozice:
2+1
plocha obytná:
68,6 m2
plocha užitná:
68,6 m2
patro:
2. patro
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
po rekonstrukci
PENB třída:
D - nevyhovující
parkování:
venkovní stání
výtah:
Ano
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ne
sklep:
Ne
vybavení:
kuchyňská linka, vana

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel