KRÁSNÁ ZAHRADA S CHATOU K REKREACI, BŘECLAV - CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Břeclav
plocha:
306 m2
evidenční číslo:
001196
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • krásná zahrada
  • výborná lokalita
  • elektřina a voda
  • příjezd autem až k pozemku

Hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout nebo posedět s přáteli? Nebo kam můžete zajít s dětmi? A znáte to u Dyje v Charvatské Nové Vsi? Pokud ne, tak je načase to poznat. Právě zde totiž pro Vás mám krásnou zahradu s objektem k rekreaci a rájem pro děti.

Jedná se o krajový pozemek o rozloze 306 m2 s možností příjezdu až přímo na pozemek – pokud budete chtít, tak parkovat můžete přímo na pozemku. Chata s obytným podkrovím, kolnou a pergolou s posezením. V přízemí se nachází kuchyňský kout s jídelnou s přístup do obytného podkroví, které je v současnosti využíváno jako prostorná ložnice.

Chata je napojená na elektřinu, voda z vlastní studny, suché WC. Vytápění zajišťuje el. přímotop.

Na zahradě najdete zahradní pergolu s ohništěm, kde můžete posedět společně s přáteli. Pokud máte raději aktivnější odpočinek, máte k dispozici dřevěnou kůlnu pro nářadí, sekačku apod. Na zahradě je také spousta věcí pro děti: houpačky, pískoviště apod.

Lokalita je velmi dobře dostupná jak z Břeclavi, tak z Charvatské Nové Vsi.

Cena: 1.090.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. K dispozici ihned. Budu se těšit na osobní setkání.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
pozemek
podtyp nemovitosti:
zahrada
plocha:
306 m2
typ vlastnictví:
osobní
přístup k pozemku:
z veřejné komunikace
možno hypotéka:
Ne
elektřina na pozemku:
230V
plyn:
není
kanalizace:
není
voda:
vlastní studna

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel