EXKLUZIVNÍ STAVEBNÍ POZEMEK S KRÁSNÝM VÝHLEDEM, MIKULOV

cena:
5 890 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Mikulov
plocha:
1 484 m2
evidenční číslo:
001233
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek v malebném městě Mikulov. Výhodou tohoto pozemku je jeho unikátní poloha v blízkosti centra a zároveň s krásným výhledem na zámek i Svatý kopeček.

Pozemek má rozlohu 1.484 m² a nabízí tak dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu i velkou zahradu. Na hranici kanalizace a elektřina, na druhé straně komunikace plyn a vodovod [řešením je např. průtah pod komunikací], šířka cca 10 m, ideální orientace na jih.

Prodávající mají zpracovanou archi. studii i projektovou dokumentaci na stavbu dvoupodlažního rodinného domu se zelenou střechou viz studie.

Cena: 5.890.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. Těším se na Vás na prohlídce!

_ _ _ _ _

Mikulov: Klenot Pálavy

Mikulov, malebné město na úpatí Pálavy, uchvátí každého návštěvníka svou krásou, bohatou historií a jedinečnou atmosférou. Město se pyšní impozantním zámkem, který se tyčí nad historickým centrem s náměstím a uličkami.

Zámek Mikulov:

Dominantou Mikulova je bezpochyby majestátní barokní zámek, dříve sídlo Dietrichsteinů. Jeho honosné interiéry, rozsáhlé zámecké zahrady a úchvatný výhled z terasy na Pálavu a Svatý kopeček z něj dělají jeden z nejkrásnějších zámků v České republice.

Historické centrum:

Projděte se po historickém centru Mikulova a nechte se okouzlit malebnými uličkami s renesančními a barokními měšťanskými domy. Navštivte náměstí, kde se nachází Dietrichsteinská hrobka, unikátní barokní památka s bohatě zdobenými sarkofágy.

Svatý kopeček:

Nad Mikulovem se tyčí Svatý kopeček, poutní místo s barokní kaplí sv. Sebastiána a Křížovou cestou. Z vrcholu kopce se vám naskytne úchvatný panoramatický výhled na Mikulov, Pálavu a okolní krajinu.

Vinařství:

Mikulov a jeho okolí je proslulé vinařstvím. Navštivte některý z vinařských sklepů a ochutnejte lahodná vína z Pálavy. Můžete se také vydat na vinařskou stezku a prozkoumat malebné vinice a vinohrady.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
pozemek
podtyp nemovitosti:
stavbení bydlení
plocha:
1 484 m2
typ vlastnictví:
osobní
přístup k pozemku:
z veřejné komunikace
možno hypotéka:
Ne
elektřina na pozemku:
na hranici
plyn:
v dosahu
kanalizace:
na hranici
voda:
vodovod

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel