VINNÝ SKLEP, SEDLEC U MIKULOVA [okr. BŘECLAV]

cena:
490 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Sedlec
plocha:
57 m2
evidenční číslo:
001208
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízím vám vinný sklep s prostory např. pro degustaci - ve vinařské obci Sedlec u Mikulova [okr. Břeclav]. Sklep je v prostředí vinných uliček a z přilehlých pozemků je krásný výhled na obec nebo směrem na Mikulov a na Pálavu.

Horní technická místnost má zděné kvelbení, celková rozloha je 33.5 m2 a výška v nejvyšším místě přes 3 m. Místnost je ideální jako tzv. degustační místnost, sklad lahví vína apod.. Spodní sklep je kopaný v pískovcové hornině obsahující jílovité částice, celková rozloha je 23.5 m2 a výška v nejvyšším místě přes 2 m. Tento sklep je ideální pro uskladnění lahví vína tzv. archiv.

Jedná se o tradiční vinný sklep, který je přístupný z obecní komunikace s minimálním provozem. Aktuálně není připojený k IS s tím, že je zde dostupné připojení el. od EON, k rozvodům obecní vody i zbudování kanalizace tz. v rámci horní místnosti může být doplněná kuchyňka, toaleta apod.

Cena: 490.000 Kč vč. odměny realitní kanceláře.

Těším se na Vás na prohlídce.
_ _ _ _

Sedlec u Mikulova je malebná vinařská obec ležící v jihomoravském regionu nedaleko od Mikulova. Tato oblast se pyšní nejen vynikajícími víny, ale také krásnou přírodou a historickými památkami.

Vinařství v této oblasti má kořeny hluboko v minulosti a tradice zdejšího vinohradnictví sahají až do 13. století. Pokud máte rádi víno, historii a přírodu, určitě byste měli navštívit vinařskou obec Sedlec u Mikulova. Žije zde 854 obyvatel a je zde obchod COOP, pošta, několik restaurací, obcí prochází známe cyklostezka mezi Mikulovem a Valticemi.

typ nemovitosti:
ostatní
podtyp nemovitosti:
vinný sklep
plocha:
57 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
před rekonstrukcí
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
u domu
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ne
sklep:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel