VINNÝ SKLEP S PROSTORY PRO VÝROBU, PŘÍTLUKY [okr. BŘECLAV]

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Přítluky
plocha:
210 m2
evidenční číslo:
001197
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • prostorné objekty
  • zahrada
  • vinařská obec
  • elektřina a voda

Nabízím vám vinný sklep s tzv. lisovnou a velkou hospodářskou stavbou - ve vinařské obci Přítluky na ul. Horní [okr. Břeclav]. Objekty jsou v těsné blízkosti Vinného šenku a dalších sklepů – na konci sklepní uličky s krásnými výhledy na obec i na Pálavu.

Jedná se o tradiční vinný sklep, který je přístupný z obecní komunikace s minimálním provozem. Původní stavba byla využívána k výrobě a skladování vína. Prostor lisovny je pouze dva schody pod úrovní terénu a jeho přibližně čtvercová plocha má cca 40 m2 – do budoucna je to ideální degustační místnost s navazujícím sklepem pro archivaci vína. K dispozici je obecní vodovod a přívod elektrické energie 230/400 V. Přes svažující se šíji se vchází do kvelbeného sklepa cca 22 m2 - tradiční klenba je neporušená. Nad lisovnou i sklepem stojí prostorná stavba o rozloze cca 150 m2, která je aktuálně využívaná jako sklad – do budoucna však může sloužit např. pro výrobu vína, pro ubytování apod..

Na objekty navazuje pozemek – zahrada – o rozloze 156 m2. Objekt je napojen na elektřinu a vodovodní řád, kanalizace vede před sklepem.

Obec Přítluky se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Žije zde 756 obyvatel. Ze služeb je zde obchod COOP, restaurace, pošta, kostel, penzion, sportovní komplex a knihovna.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
ostatní
podtyp nemovitosti:
vinný sklep
plocha:
210 m2
konstrukce budovy:
smíšená
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
před rekonstrukcí
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ano
sklep:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel