RODINNÝ DŮM POD PÁLAVOU K BYDLENÍ NEBO REKREACI - DOLNÍ DUNAJOVICE [okr. Břeclav]

cena:
5 890 000 Kč
typ zakázky:
prodej
lokalita:
U Vodárny, Dolní Dunajovice
dispozice:
3+1
plocha:
108 m2
evidenční číslo:
001207
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • možnost půdní vestavby
  • prostorná zahrada - budoucí stavební pozemek s vlastním příjezdem
  • výhled na Pálavu
  • kompletní občanská vybavenost

Nabízíme rodinný dům s budoucím stavebním pozemkem v Dolních Dunajovicích okr. Břeclav na ul. U Vodárny. Výhodou tohoto domu je možnost půdní vestavby, prostorná zahrada - budoucí stavební pozemek s vlastním příjezdem, výhled na Pálavu nebo kompletní občanská vybavenost!

Aktuální dispozice je 3+1 + průjezd/garáž, veranda spojující obě části domu, zastavěná plocha cca 187 m2 - hlavní části cca 140 m2, dům není podsklepený, směrem do zahrady je přistavěna pracovna/dílna a hospodářské stavby – kůlna, sklad apod. a také kvelbený sklep ideální pro uskladnění ovoce/zeleniny ze zahrady nebo vína.

Dům je k rekonstrukci př. dostavbě obytného podkroví, napojený na vodu, kanalizaci a el. energii – plyn na ulici, původně vytápěný krbovými kamny. Bezproblémové parkování

Celková plocha pozemků 1.615 m2, příjezd také zezadu, kde se dle územního plánu počítá se zástavbou rodinnými domy. Na zahradě je několik ovocných stromů, nabízí úplné soukromí na okraji zástavby a s krásným výhledem na Pálavu.

V blízkosti je kompletní občanská vybavenost: obchody, základní i mateřská škola, pošta několik restaurací nebo zastávka BUS s přímým spojem do Brna i Mikulova! Autem do Brna dojedete za 35 minut a do Mikulova za 8 minut.

Cena: 5.890.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 4% plus DPH.

Těším se na Vás na prohlídce!

_ _ _ _

Dolní Dunajovice jsou malebné vinařské městečko ležící nedaleko od Mikulova a rakouských hranic - a nabízí nejen nádhernou přírodu, ale také bohatou historii a kulturu. Tato oblast je známa svými vyhlášenými víny.

Pro milovníky cykloturistiky jsou Dolní Dunajovice doslova rájem. Městečko leží na trase oblíbené cyklostezky Greenways Vídeň – Brno, která nabízí krásné výhledy na vinice a okolní krajinu. Okolí Dolních Dunajovic je také ideální pro pěší turistiku s možností procházek po okolních kopcích a vinicích.

Nedaleko od Dolních Dunajovicích je akvapark Aqualand Moravia, který nabízí bazény, tobogany, wellness zónu a další atrakce.

Dolní Dunajovice jsou tedy ideálním místem pro návštěvu pro milovníky vína, historie, cykloturistiky a vodních aktivit.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
dům
podtyp nemovitosti:
řadový
dispozice:
3+1
plocha užitná:
108 m2
plocha parcela:
1 615 m2
plocha zastavěná:
183 m2
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
před rekonstrukcí
PENB třída:
G - mimořádně nehospodárná
parkování:
garáž
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ne
plyn:
v dosahu
kanalizace:
městská
voda:
vodovod
rok výstavby:
0

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel