CIHLOVÝ BYT 2+KK V BLÍZKOSTI CENTRA, UL. SEKANINOVA, BRNO

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 4% plus DPH zahrnuje právní servis, vklad do KN apod.
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Sekaninova, Brno
dispozice:
2+kk
plocha:
64,7 m2
evidenční číslo:
001149
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Nabízíme prostorný cihlový byt 2+KK nedaleko centra Brna, ul. Sekaninova. Výhodou jsou nízké náklady, výborná dostupnost autem i MHD, kousek na kolo nebo do přírody nebo kompletní vybavení bytu. Byt je vhodný jak k bydlení, tak jako investice k pronájmu. Navíc lehkou dispoziční změnou z něho můžete udělat byt 3+KK.

Celková podlahová plocha vč. sklepu je 64,66 m2, samotný sklep v 1.PP má 2,8 m2. Z předsíně/chodby 9,77 m2 je samostatný vstup do obou pokojů - obývací pokoj 24,15 m2 s kuchyňskou linkou na míru a ložnice 22,71 m2 - a také do koupelny a samostatného WC.

Plastová okna, kuchyňská linka vč. spotřebičů, koupelna vč. vany, pl. podlaha, vestavné skříně v ložnici apod. Součástí prodeje může být i další vybavení jako postel, sedačka apod. Přesné podmínky Vám rád sdělím. Skutečné náklady se pohybují pod 3.000 Kč/měsíc.

V okolí je veškerá občanská vybavenost vč. supermarketu, několika restaurací a kaváren nebo dětského hřiště. Výborná dostupnost autem s napojením na městský okruh, bezproblémové parkování a pouhých 9 minut MHD od Hlavního nádraží. Celý dům byl dokončen v roce 2004.

Jedná se o velmi zajímavou lokalitu, která prochází rozsáhlou změnou např. ihned přes řeku vzniká zcela unikátní lokalita NOVÁ ZBROJOVKA viz. http://www.novazbrojovka.cz/, která celou lokalitu velmi změní a zvýší tak hodnotu nemovitostí v jejím okolí.

Budu se těšit na osobní setkání s vámi. Brzy na viděnou.

Virtuální 3D prohlídka

typ nemovitosti:
byt
dispozice:
2+kk
plocha obytná:
64,7 m2
plocha užitná:
64,7 m2
patro:
3. patro
konstrukce budovy:
cihla
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
velmi dobrý
PENB třída:
C - vyhovující
parkování:
u domu
výtah:
Ne
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ne
zahrada:
Ne
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel