INVESTIČNÍ BYT 1+1 VE VÝBORNÉ LOKALITĚ - UL. MILÉNOVA, BRNO - LESNÁ

cena:
Prodáno
poznámka k ceně:
+ odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH
typ zakázky:
prodej
lokalita:
Milénova, Brno
dispozice:
1+1
plocha:
37,2 m2
evidenční číslo:
001163
Foto Marcel Stejskal

Marcel Stejskal

Výhody nemovitosti

  • prostorná lodžie
  • lokalita a dostupnost
  • kompletní občanská vybavenost
  • jedna z nejlepších lokalit v Brně

Nabízíme byt 1+1 s lodžií ve výborné lokalitě na ul. Milénova, Brno - Lesná. Skvělá volba pro ty, kdo hledají startovací bydlení nebo investiční byt. Jeho výhodou je prostorná lodžie, lokalita a dostupnost nebo kompletní občanská vybavenost v okolí. Jedná se o jednu z nejlepších lokalit v Brně.

Celková plocha bytu vč. příslušenství 37,2 m2 - z předsíně/chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně 8,9 m2, pokoje 18,1 m2 s lodžií, koupelny a WC. Byt je v 4.NP, orientovaný na jih, s výhledem do prostranství mezi domy a možností posezení na prostorné lodžii.

Plastová okna, bytové jádro po rekonstrukci, kuchyňská linka vč. sporáku s troubou. Měsíční zálohy 2.011 Kč + el. energie a plyn na vaření dle spotřeby.

Městská část Lesná je díky zeleni jednou z nejatraktivnějších částí Brna. V okolí bytového domu je kompletní občanská vybavenost vč. obchodů, restaurací nebo kaváren – a také tenisové kurty, minigolf, discgolf nebo lanové centrum, na procházky můžete např. do Čertovy rokle a na kole dále např. směrem na Soběšice. V docházkové vzdálenosti je základní i mateřská škola. Výborná dostupnost autem i MHD.

Cena bytové jednotky: 3.990.000 Kč + odměna realitní kanceláře ve výši 5% plus DPH. V případě více zájemců o koupi bude kupující vybrán na základě parametrů stanovených prodávajícími s možností navýšení původní ceny. Přesné podmínky Vám rád sdělím.

Budu se těšit na osobní setkání s vámi. Brzy na viděnou.

Video prohlídka

typ nemovitosti:
byt
dispozice:
1+1
plocha obytná:
37,2 m2
patro:
4. patro
konstrukce budovy:
panel
typ vlastnictví:
osobní
stav nemovitosti:
dobrý
PENB třída:
C - vyhovující
parkování:
u domu
výtah:
Ano
terasa:
Ne
balkón:
Ne
lodžie:
Ano
zahrada:
Ne
sklep:
Ano
možno hypotéka:
Ano

Mám zájem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Marcel Stejskal

K nemovitostem jsem se poprvé dostal už v roce 1998 a v roce 2001 spoluzaložil vlastní realitní kancelář ACROSS HOME s.r.o. a začal se naplno věnovat realitní činnosti. Vše jsme vybudovali od nuly a postupem času jsme se stali zavedenou kanceláří. Od počátku mi velmi záleželo na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta.

Nikdy jsem nechtěl být pod značkou franšízy, vždy jsem chtěl stavět na vlastním jméně a i díky lidskému přístupu, slušnosti a tomu, že jsme byli vždy připraveni klientům poskytovat kvalitní služby a nikdy jsme na nich nešetřili, jsme si tak dlouho udrželi svou pozici. Moji klienti jsou mnohdy už i rodinnými přáteli, jdou se mnou již několik let a toho si velice vážím.

Za 20 let svého působení v realitách jsem byl osobně u více než 700 úspěšně zrealizovaných případů prodeje a také Vám rád pomůžu najít bydlení dle Vašich představ a nebo získat maximum financí z prodeje stávající nemovitosti či z pronájmu.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, kteří mě následně rádi doporučují svým přátelům. Osobně pro to udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den, Marcel